Akce

Festival JAHODOVÝ JAM

.

.

Studio PRÁM letos mimořádně hostí jubilejní 10. ročník “Jahodového jamu” – legendárního multi-žánrového festivalu, který se na svůj poslední ročník přesunul z Modřanského biografu k nám do Vysočan.

Festival se koná v sobotu 12. září 2015 od 15 hodin, letos již naposledy!
Organizátoři akce tímto završí uspěchy všech předešlých ročníků velkou pohřební hostinou. Přijďte se rozloučit a užít si tyto jedinečné poslední okamžiky.  Tématem letošního ročníku bude ÚNIK.

Opět se zde představí mladé nadějné umělce z oboru divadla, filmu, hudby či výtvarného umění. V tomto ročníku nás čeká kromě bohatého kulturního programu i řada novinek a překvapení, dílniček a workshopů.

Opět se těšte na divadlo, filmy, muziku a výtvarné umění nadějných a debutujících tvůrců. Dále Vás čeká design-jarmark, workshopy a další překvapení.
PROGRAM:
divadlo:
> ANIČKA A LETADÝLKO www.letadylko.cz
> ETOGRAMY www.facebook.com/pages/Etogramy/945671885463323?fref=nf
> ATI www.atisphere.eu

hudba:
> ZU:SAMMEN
> DIVIDED https://2divided.bandcamp.com/
> special guest -> PŘEKVÁPKO, co se vám bude líbit!!
> DJ.MILL https://soundcloud.com/mildosss

filmy:
> výběr toho nejlepšího z českých i zahraničních luhů a hájů aneb vítězné filmy z uplynulých ročníků

výstava:
> skupinová výstava tvůrců Studia PRÁM a jejich hostů

 

facebook event

facebook profile

http://www.jahodovyjam.cz/

 

Festival vznikl v roce 2006, kdy si parta kamarádů kvůli nedostatku kvalitního a zajímavého kulturního vyžití na paneláky obehnaných sídlištích Prahy 4 vymyslela zprvu jen hudební festival Jahodový Jam. Za deset let existence se festival rozrostl a obohatil o další umělecké obory a směry a stále podporuje mladé talenty, nadějné umělce, ale i aktuálně populární nezávislé projekty. No a letos je tu naposledy, tak nashle v září!