Koncert

PRESIDENT BONGO performs SERENGETI

 

 

 

Islandský hvězdný kouzelník zvuku President Bongo (GusGus) v Praze rozezní svůj atmosférický projekt „Serengeti“ v komorním prostředí Studia PRÁM.

 

Ikona elektronické hudby Stephan Stephensen aka President Bongo se po dvacetiletém působení v legendárních GusGus vydal na svou sólovou dráhu: jako první vydal u AlbumLabel v říjnu roku 2015 svůj projekt „Serengeti“, který v pátek 8. dubna živě zahraje v Praze. Coby předskokan večer zahájí Alvia Islandia, raperka z nastupující generace současných islandských umělců. Afterparty se se svým dj-setem ujme místní DVDJ Ananas.

 

Kapacita koncertu je omezena na 200 hostů.

Vstup: 270 CZK v předprodeji zde na goout.cz / 300 CZK na místě

FaceBook event >>

 

PRESIDENT BONGO PERFORMS SERENGETI

 

Zvířata v Serengeti každý rok táhnou nekonečnými pláněmi v očekávání severovýchodních pastvin. Miliony savců slévajících se v peřejnatou řeku směřující k oceánu v jejich posluchači budí posvátnou hrůzu. Zebry, pakoně a gazely se ženou směrem k pobřeží, jen aby se o šest měsíců později otočily nazpět a zas a znovu uzavřely nekonečný kruh života. Srdce zvířat přetékají krví a divoce buší při jejich migraci napříč Afrikou. Letitý prach se vzdouvá a opět usedá. Nehynoucí, neúprosné, neutichající rytmy přírody se nedají zastavit. Půda je navždy pozměněna, přitom stále stejná. Vítr mění směr, prach se přesouvá, hudba pokračuje a ty dozráváš. Zavřeš oči a tvá mysl se prožene přes žhnoucí pláně – jako kdyby to bylo opět poprvé.

 

 

PRESIDENT BONGO

https://vimeo.com/145301335

https://vimeo.com/147344597

https://soundcloud.com/president-bongo/sets/serengeti

https://www.facebook.com/presidentbongo

 

ALVIA ISLANDIA

https://soundcloud.com/alviaislandia

https://www.youtube.com/watch?v=Kjt0THoFuxc

https://www.facebook.com/islandiaalvia

 

DVDJ ANANAS

https://soundcloud.com/ananasananasananas

https://www.facebook.com/dvdjananas