Akce

Spiritual + KinoCirkus: BeatArt

Spiritual Sound System a Kinocirkus, který v dubnu oslaví 6 let své existence, pro Vás připravili audiovizuální setkání několika uměleckých skupin a směrů, které spolu nějakým způsobem spolupracují, nebo spolu více či méně souvisí. Tato myšlenka vzešla ze spolupráce mezi sound systemem Spiritual a visualisty ze spolku KinoCirkus.
PROGRAM AKCE:

VISUAL:

-KinocirKus Visual Orchestra – Live Visuals+Video Mapping

-vernisáž pláten, plastik, a grafiky z dílny SPORD

-výstava letáků 15ti let působení  sound systemu SPIRITUAL

-HELLZ BITCHEZ – experimentalni pole dance show performance

-Infinitos – žonglovací Fire /venku/ & UV vystoupení http://fireshow.infinitos.cz/

 

HUDBA:

-live band: Curry Collective

-SPIRITUAL sound system djs
(ghandí redcliff spord)

-Kryštof Koenigsmark /Radio 1/

 

KINOCIRKUS:

Jsme KinocirKusáci! Nezávislá skupina VJů, působící v Praze.
Spojuje nás vášeň pro audiovizuální vystoupení, video instalace a video mapping. Kinocirkus je místem setkání audiovizuálních experimentátorů, je to otevřená platforma pro sdílení nápadů a zkušeností. Zapojte se s vašimi projekty a nápady! Neváhejte nás kontaktovat na :

MAIL:info@kinocirkus.net !

WEB: http://kinocirkus.net/

FB: https://www.facebook.com/kino.cirkus.page/

 

SPIRITUAL SOUND SYSTEM:

vznikl v roce 2000 z mnohaletého vzájemného přátelství všech členů a predevším z lásky k hudbě. Spiritual party se už od začátku vyznačovaly chytrou, rozmanitou hudbou, barevnými dekoracemi a hlavně příjemnou rodinnou atmosferou. Během patnácti let aktivního působení na české scéně projel tento sound system mnoho koutů ČR, ať už to byly kluby nebo freeparty.

Další aktivita, za kterou stojí Spiritual je projekt Acidelika. Tento projekt vznikl v roce 2008 jako radiový pořad na pražském Radiu 1, kde se dodnes vysílá. V roce 2010 se Acidelika stala také značkou tanečních akcí a open air festivalu, který probíhá každý rok na jaře. Cílem projektu Acidelika je nabízet českému publiku originální a nekomerční zahraniční projekty elektronické hudby, kteRé vystupují po celém světě, ale v Čechách je málokdo zná.

WEB: http://spiritualweb.cz/

FB: https://www.facebook.com/Spiritual-Sound-Lovers-258904357485991/?fref=ts

MAIL: spiritual@centrum.cz

 

SPORD:

graffiti writer od roku 1995, který se postupně uchyluje také k umění, Vám představí plátna, plastiky a grafiky, které vznikly v jeho dílně za poslední rok. Pojetí malby plátna za poslední období směřuje spíše k jednotlivým výsekům a segmentům z jeho graffiti. V předchozí etapě se na plátnech objevovaly celé nápisy a promotané abecedy se slovy, které vystihovaly jeho životní postoj v danou dobu. Plastiky vznikly díky touze pracovat s dalším materiálem a možností, že lze vnímat některé segmenty u graffiti prostorově.

 

CURRY COLLECTIVE:

rozezní noisové koláže vytvářející iluzi pravdy. Ve světě konspiračních teorií je jediná obhajoba možná působivou syntézou zvukových ploch, obrazu a kari. Zahrají živě na film Kouzlo nebe a země: https://www.youtube.com/watch?v=zbjSSyAo9WA /

WEB: http://currycollective.bandcamp.com/

 

 

Začátek 17:00 vernisáž + výstava Spiritual letáků

Do 20:00 vstup zdarma / od 20:00 vstup 100 CZK