Koncert

“KRAJINA SUBURBIE”

 

Zveme vás na další akci PRÁMu. Hrdinkou večera bude stálá rezidentka PRÁMu Pavlínka Hlavsová. Představí svou diplomovou práci “KRAJINA SUBURBIE”, kterou završuje své studium v ateliéru Lukáše Rittsteina na AVU. Její absolventská práce reflektuje neustálý růst předměstí vedoucí ke ztrátě srozumitelného města s jeho pevně danými hranicemi. “Ocitáme se v záplavě čehosi, co není ani městem ani venkovem, natož obytnou krajinou”, vysvětluje autorka. V její práci se snoubí architektonické motivy s metafyzickými představami a svým citlivým přístupem utváří nový pohled na opomíjená místa. Své objevy testuje různými procesy vlastní zvídavosti.
http://pavlinahlavsova.com/

Prostory PRÁMu rozezní večer dvě kapely labelu Landmine Alert – KAPLAN BROS. (Cyril a Kryštof Kaplanovi) a MUTANTI HLEDAJ VÝCHODISKO (Jiří Konvalinka a Jan Vejražka). Spolu s nimi se představí i nové uskupení SLADKOVOL Jana Janovce a Inaua, známých z dalších hudebních formací překračujících hranice rapu, punku a elektra.
http://mutantihledajvychodisko.cz/
http://www.landmine.cz/kapely/kaplan-bros/

 

Během celého večera bude v provozu náš skvělý bar. O občerstvení se postará ověřený team Kvita&Hlavsa. Těšit se můžete na domácí hot-dogy a veganské kari.

Vstupné na koncert 50,-

>>> facebooková událost