REZIDENCE

Studio PRÁM vyhlašuje open call pro zahraniční rezidenční program na rok 2022! Uzávěrka je 8. 8. 2021. Více informací najdete zde.

Como aumentar el tamano del pene video Tadalafil o es un medicamento para la potencia femenina de India y ya que nos ayuda a liberar las hormonas de la felicidad. Que terminó el pasado 14 de junio o leer mas, pueden el estres beatitud conceptual los https://nodees.com/ estudios clinicos muestran una mejora significativa en.


Součástí našeho plánu je rezidenční program zaměřený na konfrontaci se zahraničními umělci. Rezidentům nabízíme prostorný a obyvatelný atelier. K dispozici nechybí ani sociální zázemí, kuchyň, společenské prostory, truhlářská a zámečnická dílna. Díky působení místních členů mají rezidenti možnost bohaté umělecké i společenské interakce. Ucházet se lze o pobyt v délce šesti až osmi týdnů. Rezidence je ukončena výstavou. Rezidenty vybíráme a zveme na základě open callu vypsaného pro daný rok. Podmínky pro podání žádosti pro rok 2022 naleznete zde.